українська російська англійська
Степан Полторак пропонує створити інститут на базі факультету Військової підготовки у Харківському університеті
05.05.2017 | 15:02
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 5 травня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав факультет Військової підготовки Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та перевірив стан матеріально-технічної та навчальної бази навчального закладу.

Очільник оборонного відомства оглянув навчальні корпуси факультету, лабораторії для курсантів, а також ознайомився із новітніми засобами навчання: класами, які обладнані спеціальними тренажерами вітчизняного виробництва, відвідав нещодавно відбудовані ангари із технікою для підготовки фахівців з РХБ захисту.

«Я залишився приємно вражений після огляду матеріально-технічної бази факультету. Лише за останній рік тут справді багато чого зроблено нового і це дуже позитивно. На сьогодні танкові підрозділи відіграють важливу роль в обороноздатності нашої країни. І сьогодні я проведу нараду, в якій візьмуть участь керівники провідних харківських вишів, ми маємо спільно ухвалити рішення щодо створення на базі факультету - інституту. Впевнений, що ця ідея знайде підтримку», – наголосив Міністр оборони України.

«Харків є давньою столицею танкобудування, тут є повноцінна матеріально-технічна база для підготовки офіцерів. Зараз нам потрібні патріотичні та мотивовані бійці та високопрофесійні екіпажі бойових машин», – зауважив під час спілкування з представниками ЗМІ Степан Полторак.

версія для друку