українська російська англійська
Про засідання комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"
05.05.2017 | 16:59
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЮ ВЛАСНІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

5 травня 2017 р. проведено засідання комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2017 р. № 276 з організації конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради НАК "Нафтогаз України".

У зв’язку з відсутністю кворуму на засіданні Комісії, передбаченого пунктом 6 постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 142, Комісія не була правоможна приймати будь-які рішення, а також оскільки НАК "Нафтогаз України" не надано у повному обсязі інформацію, що стосується фінансово-господарського стану Компанії, необхідну для оприлюднення у складі оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради Компанії, відповідне оголошення Комісією не затверджувалося.

За результатами обговорення Комісією вирішено провести 15 травня 2017 р. наступне засідання Комісії з метою затвердження оголошення про проведення конкурсного відбору на посаду незалежного члена наглядової ради НАК "Нафтогаз України" із запрошенням на засідання усіх осіб, включених до складу Комісії.

Одночасно члени Комісії дійшли висновку про доцільність внесення змін до порядку проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду незалежного члена наглядової ради, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 142, в частині уточнення строку для оприлюднення Комісією оголошення про проведення конкурсного відбору на посади незалежних членів наглядових рад та підготовки документів, необхідних для затвердження зазначеного оголошення.

 

 

версія для друку