українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
06.05.2017 | 08:59
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

В контрольних пунктах в’їзду-виїзду, що на лінії розмежування в районі проведення АТО, сьогодні зранку на в’їзд та виїзд знаходилося така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 30/170; «Мар’їнка» – 100/100; «Новотроїцьке» – 40/40; «Гнутове» – 40/30.

Загалом протягом минулої доби через контрольні пункти в`їзду-виїзду лінію розмежування перетнули  30,9 тисячі осіб та 4,8 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 7155 осіб та 1020 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 7705 осіб та 1550 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5965 осіб та 1330 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3766 осіб та 920 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 6340 осіб.

Учора в контрольному пункті в`їзду-виїзду «Майорське» прикордонники Краматорського загону виявили недійсні документи, які видає окупаційна влада на території Луганської області України. Під час оформлення громадянина України, який прямував до непідконтрольної території пішки, прикордонним нарядом виявлено пенсійне посвідчення так званої «ЛНР». Громадянина передано співробітникам компетентних правоохоронних органів для проведення фільтраційних заходів.

В КПВВ «Новотроїцьке» прикордонний наряд Донецького загону на вхід у двох випадках виявив двох громадян України (чоловік та жінка), які пред’явили паспорти громадян України з ознаками часткової підробки, а саме вікові фото осіб були завірені підробленою печаткою. Громадян передано представникам Нацполіції.

Під час перевірки документів в осіб, які прямували через КПВВ «Станиця Луганська до неконтрольованої території, прикордонники Луганського загону виявили у паспортному документі громадянина України  недійсну печатку ДМСУ. Затриманого передано представникам Нацполіції.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідував 1 вантажний автомобіль від Місії Міжнародного комітету  Червоного Хреста. Транспортний засіб перевозив для жителів Донецької області товари медичного призначення загальною вагою 8,6 тонн. 

 

версія для друку