українська російська англійська
Сергій Яровий: Злагодженість у роботі правоохоронних органів - гарантія безпеки киян і гостей Києва
06.05.2017 | 14:30
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

16 тисяч правоохоронців будуть задіяні до охорони громадського порядку у період з 7 по 14 травня у столиці. Зокрема, під час заходів з відзначення 72-ї річниці завершення Другої світової війни за безпекою стежитимуть близько чотирьох тисяч правоохоронців Нацполіції та Нацгвардії. Про це сьогодні, 6 травня, повідомив перший заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Яровий під час міжвідомчої наради, присвяченої координації дій усіх підрозділів, задіяних до забезпечення правопорядку в Україні.

За словами Сергія Ярового, МВС прогнозує, що у Києві у заходах 9 травня візьме участь близько 20 тисяч осіб. Усі підрозділи Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Держслужби з надзвичайних ситуацій переведені у посилений режим несення служби включно до 14 травня.

Також для координації усіх сил та засобів працюватимуть ситуаційні центри.

«Робота ситуаційних центрів в цей період покаже нашу готовність до оперативних та злагоджених дій у тих чи інших ситуаціях. Близько 16 тисяч правоохоронців будуть задіяні до заходів безпеки з 7 по 14 травня, у тому числі стежитимуть за правопорядком під час проведення «Євробачення-2017». Кожний з них має розуміти свою роль у вирішенні кризових ситуацій, що можуть виникнути. Злагодженість у роботі правоохоронних органівгарантія безпеки наших громадян і гостей Києва», - зазначив перший заступник Міністра внутрішніх справ.

За його словами, МВС зможе гідно забезпечити правопорядок під час всіх заходів та оперативно реагувати на будь-які виклики та провокації.

Голова Національної поліції Сергій Князєв зазначив, що правоохоронні органи, перш за все, орієнтовані на превентивні заходи.

«Ми виявляємо для себе дві найбільші загрозизагрози терористичного характеру і загрози провокацій, які можуть привести до протиправних дій, масових порушень громадського порядку або хуліганських проявів. Поліція буде жорстко реагувати на будь-які провокації», - наголосив він.

Він додав, що правоохоронці повинні нести службу чітко та якісно, не створюючи при цьому ажіотажу.

 Нещодавно у МВС відбулися масштабні навчання, під час яких правоохоронці відпрацювали тактику дій з припинення групових порушень громадського порядку, практичні дії пожежно-рятувальних підрозділів, відпрацювання в аеропорті «Бориспіль» під час прибуття офіційних делегацій, розблокування автотраси та визволення заручників, захоплених потенційними терористами.

 

версія для друку