українська російська англійська
Ігор Жданов завітав на змагання ІІ етапу Кубку світу з мотокросу у Чернівцях та зустрівся із чернівецькою спортивною громадою
07.05.2017 | 13:05
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

В Чернівцях, на трасі «Суперкрос», тривають змагання ІІ етапу Кубку світу з мотокросу на мотоциклах з колясками.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час робочої поїздки до Чернівців зустрівся із місцевою спортивною громадою — членами обласного відділення Національного Олімпійського комітету, бейсболістами, представниками мотоциклетного спорту.

Разом із мером міста Олексієм Каспруком Ігор Жданов відвідав будмайданчик, де розпочалося будівництво місцевого стадіону. «Завжди радує, що у місті є керівництво, яке прагне розбудовувати спортивну інфраструктуру для своєї громади. Так треба робити всюди. У кожному обласному центрі має бути хоча би один добротний стадіон, як базова точка для розвитку фізичної культури і спорту. Сподіваюся, стадіон невдовзі стане реальністю та буде працювати на користь громаді», - наголосив Міністр.

Також Ігор Жданов завітав на змагання ІІ етапу Кубку світу з мотокросу на мотоциклах з колясками. На чернівецькій трасі «СуперКрос», конфігурація якої складається з 17-ти поворотів і 14-ти трамплінів, крім українських спортсменів Артура і Єлисея Глущенко, беруть участь спортсмени з Австрії, Великобританії, Нідерландів, Швейцарії, Німеччини, Франції, Бельгії, Чехії та країн Прибалтики — загалом 40 екіпажів.

Це особлива подія для Чернівців та вітчизняного мотоспорту, адже 25 років тому саме тут було проведено перші в історії незалежної України змагання з мотокросу світового масштабу.

 

версія для друку