українська російська англійська
Президент України підписав Закон, який спрощує умови ведення будівельного бізнесу та сприяє підвищенню України у рейтингу «Doing Business», - Геннадій Зубко
07.05.2017 | 18:12
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Черговий крок у дерегуляції будівельної діяльностіта сходинка для України у рейтингу “Doing Business”! Президент України Петро Порошенк опідписав закон № 2020-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності”. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Віце-прем’єр-міністрМіністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Знаковий і важливий для будівельної галузі! Розроблений Мінрегіоном та оцінений міжнародними інституціями — BRDO та World Banк. Він спрощує умови ведення будівельної діяльності, прибирає зайві перешкоди розвитку бізнесу та усуває корупційні ризики.”

“Ми скасували зайву процедуру отримання будівельниками технічних умов від ДСНС з пожежної безпеки на будівництво. Відтепер ці вимоги будуть отримуватися разом з архітектурно-будівельними вимогами. А це, в першу чергу, зменшує додаткові походи будівельників до чиновників та усуває корупційну складову. Крім того, ці зміни дають можливість Україні піднятись у світовому рейтингу «Doing Business» за позицією «легкість в отриманні дозволів на будівництво» вже за результатами 2017 року, адже рейтингова оцінка проводитиметься восени», - написав Геннадій Зубко.

 

версія для друку