українська російська англійська
Охоронці кордону та ветерани-прикордонники вшанували полеглих у Другій світовій війні
08.05.2017 | 10:18
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Сьогодні в Адміністрації Державної прикордонної служби України  відбулися урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом під час другої світової війни, відзначення 72-річниці Перемоги над нацизмом у Європі, а також Дня пам’яті та примирення. Урочисті заходи проводяться та найближчими днями будуть проводитися і в усіх частинах та підрозділах прикордонного відомства.

Керівництво та персонал Адміністрації Держприкордонслужби вшанували пам'ять тих, хто боровся з нацизмом. До пам’ятника «Захисникам кордонів Вітчизни усіх поколінь» були покладені квіти та віддана данина пам’яті загиблим, хто ціною власного життя боронив мир та спокій.

Героїчний подвиг прикордонників, солдатів і офіцерів є історичною пам'яттю і національною гордістю українського народу. Усі прикордонні застави вели нерівний бій віч-на-віч з ворогом. Та ні одна з них не залишила без наказу своєї ділянки кордону.

Прикордонники завжди першими зустрічають не лише гостей країни, але й її ворогів. Про героїзм та самопожертву охоронців кордону у роки Другої світової війни відомо з історії, а героїзм та мужність захисників батьківської землі сьогодення ми спостерігаємо кожного дня.

 

 

версія для друку