українська російська англійська
Рятувальники навчають дітей правилам безпеки життєдіяльності
09.05.2017 | 10:09
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Фахівці ДСНС України приділяють особливу увагу навчанню підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності та діям на випадок виникнення надзвичайних подій. Саме тому вогнеборці постійно влаштовують для дітей акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти.", "Місячник безпеки у побуті", запрошують на екскурсії до пожежних частин, а також проводять бесіди та лекції.  І навіть під час весняних канікул рятувальники не припиняли роботу з дітьми щодо навчань їх елементарним правилам безпеки.

Так, в рамках акції "Запобігти. Врятувати. Запобігти" маріупольські рятувальники запросили до себе в гості школярів. На початку заходу фахівці ДСНС провели з дітьми профілактичну бесіду та нагадали основні правила безпеки життєдіяльності. Потім розповіли школярам про особливості роботи вогнеборців. Крім того, маленьким гостям провели екскурсію пожежною частиною, а наприкінці зустрічі не лише продемонстрували спорядження та техніку ДСНС, а й дозволили приміряти спеціальний одяг та відчути себе справжніми вогнеборцями.

У Запорізькій області рятувальники 13-ї пожежно-рятувальної частини  завітали до учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Енергодар та провели бесіди із школярами, під час яких розповіли про правила безпечної поведінки у весняно-літній період. Фахівці ДСНС нагадали дітям про небезпеку пустощів з вогнем під час перебування вдома та на природі. Рятувальники навчили учнів, що потрібно робити, аби не сталося пожежі та як діяти у разі її виникнення, а також розповіли про правила безпечної поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

На Волині фахівці ДСНС відвідали Горохівську гімназію та поспілкувалися з учнями 4-5 класів. Рятувальники розпочали зустріч з короткої лекції та розповіли про дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації різного характеру і як діяти за сигналом "Увага всім!" Далі вогнеборці продемонстрували дітям пожежну техніку, яка є на озброєні підрозділу. Кожен бажаючий зміг відчути себе у ролі рятувальника –  приміряти бойовий одяг справжніх пожежних та посидіти за кермом пожежного авто. На завершення заходу діти отримали від рятувальників листівки навчального характеру.

Загалом впродовж минулого тижня пізнавальні заходи за участю дітей відбулися і на території Одеської, Черкаської, Київської, Луганської, Рівненської, Херсонської, Чернівецької областей та міста Києва.

Профілактична робота з дітьми триватиме й надалі, аби навчити підростаюче покоління діям у разі виникнення різного роду надзвичайних подій та правилам безпеки життєдіяльності.

 

 

версія для друку