українська російська англійська
Павло Клімкін взяв участь в урочистостях з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та США
09.05.2017 | 12:04
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

У Посольстві України в США відзначили 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Сполученими Штатами Америки церемонією погашення ювілейної поштової марки, присвяченої цій річниці (дизайн марки був розроблений за участю Посольства). 

В урочистостях взяли участь Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Посол України в США Валерій Чалий, Заступник Помічника Держсекретаря США Бріджит Брінк, Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський, Керівний директор Поштової служби США Франка Дейвіс, представники офіційних та експертних кіл, а також української громади США.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у своєму зверненні наголосив на особливому внеску Сполучених Штатів у розвиток України з часу здобуття незалежності та закликав до подальшого поглиблення стратегічного партнерства.

Посол України Валерій Чалий подякував Адміністрації, Конгресу США та українській діаспорі за незмінну підтримку України.

Заступник Помічника Держсекретаря Бріджит Брінк підкреслила незмінну позицію Адміністрації США щодо підтримки України, її суверенітету та територіальної цілісності. Вона також відзначила важливість продовження курсу реформ у нашій державі.

 

версія для друку