українська російська англійська
Український павільйон увійшов у п'ятірку найкращих на 57-й Венеційській бієнале
10.05.2017 | 13:57
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Український павільйон увійшов у п’ятірку найкращих на 57-й міжнародній виставці мистецтв La BIENNALE di VENEZIA, повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко на офіційній інавгурації українського павільйону.

«Україна в цьому році на Венеційській бієнале, як на мене, представлена найкраще за всі роки. Український павільйон вважається сьогодні одним з фаворитів – ми у п’ятірці найкращих», - сказав він.

Павло Розенко зазначив, що участь у виставці мистецтв є непересічною не лише для України, але й для понад 120 країн – учасниць бієнале.

«Наша країна переживає непрості часи, в Україні триває війна, і кожен з нас постійно це відчуває, - сказав він. - Ми знаємо, що Україна сьогодні продукує для світу таку картинку, у тому числі постійно триваючих бойових дій. Так, це постійно з нами, але поряд з цим ми хочемо всім показати, що існує інша Україна - культурна, сучасна і прогресивна. І ми хочемо показати своїх митців світу. Можливо, через мистецтво люди у всьому світі будуть краще розуміти Україну».

Віце-прем’єр-міністр подякував усім причетним до представлення України на цьогорічній бієнале. «Мені вперше, мабуть, за всю історію бієнале хочеться відзначити роль Міністерства культури. Напевне, вперше в історії держави відкриття бієнале не супроводжується грандіозними скандалами та розбірками навколо того, хто тут має бути представлений, чому і яким чином. Всі, хто тут побувають, дадуть відповідь собі чітко на це запитання. Із самого початку була правильно побудована модель незалежного обрання і журі, і куратора, і я хочу подякувати нашим обраним кураторам – Пітеру Дорошенко та Лілії Куделі, які представляють Dallas Contemporary. Для України велика честь і відповідальність представляти тут Бориса Михайлова - всесвітньо відомого фотохудожника. Для України велика честь мати такого митця у рамках бієнале», - підкреслив Павло Розенко.

 

 

версія для друку