українська російська англійська
Прем'єр-міністр вимагає якнайшвидшого завершення службового розслідування щодо масової бійки у Дніпрі 9 травня та покарання винних в організації провокації
11.05.2017 | 12:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за якнайшвидше завершення службового розслідування щодо масової бійки у Дніпрі 9 травня, унаслідок якої травмовано 14 осіб та постраждали ветерани АТО, та покарання винних в організації цієї провокації. На цьому Глава Уряду наголосив, відкриваючи засідання Уряду у четвер.

"Те, що відбулося у Дніпрі, є абсолютно неприпустимим. Провокація, яка відбулася, має знайти абсолютно повністю свою оцінку. Як ми знаємо, керівництвом Національної поліції, Міністерства внутрішніх справ були прийняті швидкі кадрові рішення, але цього недостатньо. Це тільки початок. Нам треба завершити розслідування, треба, щоб понесли покарання всі винні. Треба, щоб кожен працівник Національної поліції, інших служб проаналізував, що сталося, чому так сталося, і треба зробити так, щоб більше таких провокацій у нашій країні не було", - підкреслив Володимир Гройсман.

Він  також закликав Міністерство внутрішніх справ у найкоротші терміни поінформувати про події у Дніпрі. На  переконання Глави Уряду, потрібно провести серйозний аналіз ситуації та покарати тих, хто здійснив кримінальне правопорушення, а також зробити відповідні висновки, щоб не допустити повторення таких ситуацій.

Володимир Гройсман наголосив – особливі дні 8-9 травня, коли країна згадує трагедію Другої світової війни та вшановує пам'ять мільйонів загиблих – неприпустимо використовувати політикам для організації провокацій, розколу, роз'єднання суспільства, сутичок для поширення не притаманної країні, фальшивої пропаганди, дестабілізації ситуації та підвищення свого рейтингу.

"Політичному цинізму не місце в Україні. Політики мають тільки служити своєму народу, своїй країні, а не стикати лобами ні в чому не винних  людей, можливо, з іншими поглядами, ідеологіями, віросповіданнями, але багатство Украйни - у тому, щоб різні люди відчували себе як єдине ціле нашої великої прекрасної держави", - підкреслив Володимир Гройсман.

Він переконаний, що треба вшановувати честь і доблесть українських воїнів, армії, які сьогодні боронять нашу країну і відстоюють мир. Глава Уряду закликав правоохоронців до поваги до ветеранів. При цьому, він зауважив, що в цілому правоохоронці впоралися з завданням забезпечення громадського порядку по країні під час заходів 8-9 травня та подякував усім співробітникам за службу.

 

версія для друку