українська російська англійська
Міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з Міністром фінансів Республіки Кіпр Харрісом Георгіадісом
11.05.2017 | 13:21
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

10 травня в рамках двадцять шостих щорічних зборів керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), Міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з Міністром фінансів Республіки Кіпр Харрісом Георгіадісом.

Одне з головних питань, яке обговорили на зустрічі - ратифікація Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням. Харріс Георгіадіс зазначив, що ця Конвенція надасть Україні більше переваг ніж Республіці Кіпр, тому Верховній Раді України слід прикласти максимум зусиль для її ратифікації.

Як голови спільної українсько-кіпрської міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва, міністри домовилися провести засідання комісії в другій половині цього року, оскільки з часу проведення останнього засідання постало багато питань, які потребують вирішення на двосторонньому рівні. Серед них: необхідність збільшення обсягів торгівлі та інвестицій і посилення співпраці у банківській та туристичній сферах.

Також міністри обговорили досвід Кіпру в реформуванні податкової системи, шляхи зменшення адміністративного навантаження на підприємців і перебіг реформи Державної фіскальної служби в Україні.

 

версія для друку