українська російська англійська
Степан Кубів зустрівся з Міністром економіки Турецької Республіки Ніхатом Зейбекчі
11.05.2017 | 18:13
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

11 травня 2017 року Перший  віце-прем‘єр-міністр  – Міністр  економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з Міністром економіки Турецької Республіки Ніхатом Зейбекчі.

Степан Кубів подякував Туреччині за незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України та наголосив про стратегічну важливість подальшого розвитку торгівлі та економічної співпраці як у двосторонньому форматі, так із загалом у Чорноморському економічному просторі.

«Україна та Туреччина можуть суттєво збільшити товарообіг, який торік склав лише $3,15 млрд. У першу чергу варто активізувати співпрацю у аграрній сфері, інфраструктурних проектах, транспорті та сфері ІТ, де Україна має надзвичайно великий потенціал та можливості», - наголосив Степан Кубів.

Перший віце-прем‘єр-міністр України також зауважив, що слід активізувати роботу над укладенням Угоди про вільну торгівлю Україна -Туреччина.

«Укладення збалансованої та взаємовигідної Угоди про вільну торгівлю є важливою для обох наших країн, тому це має бути найвищим пріоритетом у роботі наших переговорних команд та залучених експертів», - зазначив Степан Кубів.

На зустрічі також обговорювалися питання взаємного захисту інвестицій та усунення подвійного оподаткування між Україною та Туреччиною. Турецькі колеги відзначили значну зацікавленість турецького бізнесу інвестувати в Україні, розширювати взаємодію у сфері туризму, інфраструктури, транспортній сфері, галузі енергетики.

 

версія для друку