українська російська англійська
Ігор Жданов: Для України цікавий обмін досвідом з білоруськими партнерами у справі розбудови спортивної інфраструктури
12.05.2017 | 09:25
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

11 травня у Мінську Міністр молоді та спорту Ігор Жданов разом із Міністром спорту та туризму Олександром Шамко підписали Програму співробітництва у сфері фізичної культури і спорту між нашими відомствами на 2017-2018 роки.

Програма передбачає цілий комплекс заходів взаємовигідної співпраці щодо забезпечення підготовки національних команд з видів спорту до зимової Олімпіади в Пхенчхані і літніх Ігор в Токіо-2020, проведення спільних змагань, навчально-тренувальних зборів, семінарів та тренінгів для спортивних фахівців.

Також йдеться про посилення співпраці у сфері спортивної науки, медицини, антидопінгового контролю, безумовного виконання вимог WADA та відповідних міжнародних конвенцій, ширшого залучення громадян до занять фізичною культурою та спортом.

"Для України також цікавий обмін досвідом з білоруськими партнерами у справі розбудови спортивної інфраструктури", - зазначив Ігор Жданов після підписання.

Під час візиту, який триває 10-12 травня, заплановано також відвідання спортивних комплексів, зокрема центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту "Раубічі" поблизу Мінська.

 

 

версія для друку