українська російська англійська
Львівщина є лідером із відкриття опорних шкіл в Україні, - Лілія Гриневич
12.05.2017 | 16:44
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Львівська область лідирує у відкритті опорних шкіл в Україні. Таких у регіоні є вже 24. Про це повідомила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на прес-конференції під час робочої поїздки на Львівщину.

«Саме опорні школи мають стати осередками отримання якісної середньої освіти», зазначила Лілія Гриневич.

З наступного навчального року в 100 школах країни буде здійснюватися пілотування першого класу Нової української школи за новим держстандартом.

До старту нової школи у 2018 році буде створено освітню он-лайн платформу, де будуть розміщені сучасні освітні матеріали з основних предметів. Школи зможуть конструювати власні навчальні плани.

«Школа повинна не тільки давати знання, а й вміння ці знання застосовувати та формувати цінності, що допоможуть відрізнити правду від брехні та критично сприймати інформацію», – відзначила Міністр.

За її словами, дуже важливо, щоб діти не знеохочувалися до навчання. Нові методики організації навчального процесу, зокрема, діяльнісного навчання, мають допомогти розвинути важливу для подальшого успіху дітей якість – допитливість.

«Зараз діти знеохочуються до навчання вже у 3 класі. 7% старшокласників, що обирають для поглибленого вивчення природничі предмети, це занепад природничої освіти. Ми повинні виправляти цю ситуацію»,додала Лілія Гриневич.

Також у новому навчальному році перепідготовку пройдуть понад 22 тисячі вчителів початкових класів.

Нагадаємо, що сьогодні Лілія Гриневич також взяла участь у відкритті Всеукраїнської наради керівників органів управління освітою обласних та Київської міської державних адміністрацій, у межах якої, зокрема, презентувала стандарти нової початкової школи.

 

 

версія для друку