українська російська англійська
Відбулося засідання комісії з перевірки стану забезпечення охорони праці та техніки безпеки на вугільних підприємствах
12.05.2017 | 17:38
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 12 травня, під головуванням Віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона відбулося засідання комісії з перевірки стану забезпечення охорони праці та техніки безпеки на вугільних підприємствах.

В ході засідання учасники заслухали попередній звіт Комісії. Зокрема, було проведено перевірки 41 вугледобувного підприємства України, в тому числі, на 33 шахтах Міненерговугілля. В результаті перевірок було виявлено численні порушення законодавчих та нормативно-правових актів. Керівникам підприємств було видано обов’язкові до виконання приписи, понад сто працівників підприємств було притягнуто до адміністративної відповідальності і накладено штрафи на суму більше, ніж 30 тис. грн.

Заслухавши доповіді членів комісії, Віце-прем’єр-міністр доручив у тижневий термін остаточно доопрацювати текст звіту для подання його до Кабінету Міністрів.

Крім того, Володимир Кістіон наголосив на необхідності впроваджувати системну роботу з посилення охорони праці та забезпечення безпеки на вугледобувних підприємствах, а також виділення 200 млн грн на забезпечення гірників засобами захисту.

«За кожним з порушень може стояти людське життя. Тому нам потрібно впроваджувати системну роботу для забезпечення безпеки гірників. При цьому, зараз перед нами стоїть першочергове завдання – забезпечити виділення 200 млн грн на придбання засобів безпеки. Сподіваюся, відповідні проекти документів за участі Мінфіну і Міненерговугілля буде розроблено в найкоротші строки», - наголосив Володимир Кістіон.

 

версія для друку