українська російська англійська
Оприлюднено список кандидатів на конкурс з обрання членів Наукового комітету Нацради з питань розвитку науки і технологій
12.05.2017 | 18:32
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

З 11 квітня до 10 травня тривав прийом документів на конкурс з обрання членів Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.

Сьогодні, 12 травня, на сайті МОН було оприлюднено перелік кандидатів, які були висунуті і подали заяву на участь у відборі за напрямом наукової і науково-технічної діяльності.

Загалом документи подали 66 кандидатів за такими напрямами:

·        природничі науки фізико-математичного та хімічного профілю, науки про Землю – 27 кандидатів;

·        технічні науки і технології, матеріалознавство – 13;

·        науки про життя, медичні науки і пов’язані з ними технології – 11;

·        сільськогосподарські науки, харчові та біотехнології – 2;

·        соціогуманітарні, економічні і правові науки – 13.

З повним переліком кандидатів можна ознайомитися за посиланням.

Орієнтовно результати конкурсу будуть оприлюднені 25 травня.

Нагадуємо, що 5 квітня 2017 року Уряд ухвалив рішення щодо утворення Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. Під керівництвом Прем’єр-міністра вона формуватиме та реалізовуватиме єдину наукову та інноваційну політику держави, а також стане ключовим елементом створення нової системи управління науки.

Нацрада складатиметься з двох комітетів – Наукового та Адміністративного, які матимуть однакову кількість членів. Склад Наукового комітету на основі конкурсу формуватиме спеціально створений відповідно до європейської практики Ідентифікаційний комітет з питань науки. До нього увійшли 9 провідних вчених, три з яких – представники вітчизняної науки, 6 – іноземні вчені.

 

версія для друку