українська російська англійська
Рішення про використання конфіскованих понад 1 млрд доларів колишніх високопосадовців буде ухвалено спільно Урядом та Верховною Радою, - Прем'єр-міністр
12.05.2017 | 21:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд виступає за проведення консультацій із народними депутатами з питання використання конфіскованих понад 1 млрд доларів, здобутих злочинним шляхом колишніми високопосадовцями. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Він підкреслив, що кошти, частина з яких – а саме 1,1 млрд доларіввже знаходяться  на рахунках Державного казначейства, мають бути спрямовані на проекти розвитку національної економіки та підвищення якості послуг для громадян.

"Ми будемо це обговорювати. – сказав Прем’єр-міністр. – Треба радитися з депутатами, оскільки це рішення буде приймати український Парламент. Але ми як Уряд хочемо провести спочатку консультації і потім внести узгоджені рішення щодо використання цього ресурсу. Треба зробити так, щоб цей ресурс максимально ефективно був використаний, з одного боку, на те, що буде слугувати людям, з іншого боку – на розвиток національної економіки".

Володимир Гройсман висловив підтримку ідеї використання коштів на укріплення обороноздатності і на реалізацію інфраструктурних проектівстворення опорних шкіл та лікарень.

 

версія для друку