українська російська англійська
На Черкащині під час аукціону вартість оренди земельної ділянки зросла майже втричі
13.05.2017 | 10:54
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У квітні цього року Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області організувало через аукціони продаж прав оренди 8-ми земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів). Ці ділянки розташовані в Жашківському (4), Звенигородському (3) й Городищенському (1) районах Черкащини. Загальна площа наділів становить майже 68,5 гектара.

За користування цією землею до бюджетів сільських рад Черкащини щорічно надходитиме понад 64 тис. грн, що на 4,9 тис. грн більше від стартової ціни (59,2 тис. гривень).

Під час торгів значно зросла вартість землі площею 0,65 га в адмінмежах Королівської сільської ради Жашківського району Черкаської області, де стартова ціна збільшилася з 8% до 22,56% від її нормативної грошової оцінки: із 2,3 тис. грн до 6,5 тис. гривень.

У травні 2017 року на Черкащині заплановано продати через аукціон права оренди 15 земельних ділянок загальною площею 145,8 гектара. Ця земля – в Жашківському, Канівському, Драбівському, Маньківському, Монастирищенському й Лисянському районах.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку