українська російська англійська
Тетяна Слюз відкрила нові приміщення для роботи управлінь Казначейства у Бериславському та Генічеському районах Херсонщини
13.05.2017 | 10:58
ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

12 травня 2017 року у ході робочого візиту до Херсонської області Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз урочисто відкрила нові приміщення для роботи УДКСУ у Бериславському районі та УДКСУ у Генічеському районі Херсонської області.

Робочу поїздку очільниця Казначейства розпочала з відкриття нового приміщення Управління Казначейства у Бериславському районі, де символічно розрізала стрічку спільно з начальником цього територіального органу Оленою Лобарець у присутності колективу Управління Казначейства району, начальника ГУ ДКСУ у Херсонській області Сергія Нікольського та представників місцевої влади. На знак шани та вдячності, казначеї Бериславського району вручили Голові Казначейства запашний коровай.

Примітно те, що поряд з новою будівлею Управління Казначейства у Бериславському районі уже красується молода калина, яку посаджено в рамках всеукраїнської казначейської акції з нагоди відзначення 22-ї річниці створення Казначейства, яка для казначеїв району стала символом світлого початку нових звершень у професійній сфері.

Піклуючись про належні умови роботи казначеїв, Тетяна Слюз безпосередньо займалась питанням отримання нового приміщення Казначейства Бериславського району та поліпшення умов роботи його працівників.

Враховуючи важливість належного функціонування Казначейства району до заходу долучились численні представники місцевої влади, а саме голова Бериславської районної ради Володимир Коновалов,  голова Бериславської районної державної адміністрації Олександр Гомон, голови сільських, селищних, міських рад та керівники бюджетних установ.

У вітальному слові Голова Казначейства наголосила на важливості роботи казначеїв для забезпечення належного функціонування сфери державних фінансів і висловила сподівання, що покращені умови роботи дозволять казначеям Бериславщини й надалі фахово виконувати поставлені перед ними завдання з забезпечення вчасного проведення бюджетних коштів та фінансування потреб району.

Також Тетяна Слюз обговорила з казначеями та гостями заходу питання щодо  вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів на територіальному рівні та окреслила основні напрямки подальшого розвитку й вдосконалення казначейської системи. Користуючись нагодою, очільниця Казначейства подякувала усім представникам місцевої влади, які долучились до процесу організації передачі приміщення Казначейству Бериславського району та проведення необхідних ремонтних робіт.

У продовження візиту на Херсонщину Голова Казначейства відкрила нове приміщення Управління Казначейства у Генічеському районі.

Як знак глибокої поваги до роботи казначеїв в урочистостях взяли участь заступник голови Генічеської районної ради Віктор Краєвий, перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації Олексій Сищенко, Генічеський міський голова Олександр Тулупов.

Тетяна Слюз спільно з заступником голови Генічеської районної ради Віктором Краєвим розрізала стрічку до нового приміщення Казначейства у присутності колективу Управління Казначейства у Генічеського району та його керівника Галини Лисициної. Хлібом-сіллю зустрічали очільницю Казначейства. Голові Казначейства вручили коровай як символ достатку та гостинності Приазовського краю, адже завдяки зусиллям Тетяни Слюз, казначеї Генічеського району віднині працюватимуть в кращих умовах нової відреставрованої будівлі.

- Казначеї щоденно виконують тисячі операцій, від своєчасності та точності проведення яких залежить життєдіяльність країни. Ваша віддана робота день за днем по цеглинці зміцнює стабільність бюджетної сфери і стимулює розвиток фінансового-економічного сектору країни. Тому глибоко переконана, що покращені умови роботи у новій будівлі дозволять вам йти вперед з часом і професійними викликами, що постають перед Казначейством, - наголосила Голова у виступі.

Також Тетяна Слюз висловила слова вдячності керівництву району, а також голові міської ради, головам селищних та сільських рад за фінансову підтримку та вагомий внесок у реалізацію заходів, спрямованих на переведення управління Казначейства Генічеського району у нове приміщення, яке відремонтовано за рахунок коштів субвенцій, виділених з місцевих бюджетів Генічеського району.

Під час спілкування з казначеями та гостями урочистостей також обговорено низку питань щодо фінансування району та низки питань щодо обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на територіальному рівні.

 На завершення візиту в Генічеському районі Херсонської області Тетяна Слюз відвідала Чонгарський контрольний пункт в’їзду-виїзду, що межує з окупованим Кримом, та поспілкувалась з працівниками прикордонної і митної служб, обговоривши низку питань щодо бюджетного фінансування за напрямками їх роботи.

 

 

версія для друку