українська російська англійська
Національна поліція України: Охорона "Євробачення-2017" забезпечена на належному рівні
13.05.2017 | 11:52
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Для несення служби на локаціях міжнародного пісенного конкурсу відібрано найбільш підготовлених поліцейських. Вони  пройшли спеціальні навчання та інструктажі перед заступанням на службу. Про це повідомив начальник департаменту поліції охорони Національної поліції України Сергій Будник. На охорону правопорядку у Києві сьогодні, 13 травня, вийдуть близько 10 тисяч правоохоронців, 3,5 тисячі з них – у місці проведення фіналу «Євробачення».

«Наші працівники ознайомлені з усіма заходами, які необхідно забезпечити під час охорони території, приміщень, при здійсненні пропускного режиму, спілкуванні з учасниками і глядачами», – повідомив Сергій Будник.

Він також зазначив, що серед правоохоронців розповсюдили розмовник, розроблений Національною академією внутрішніх справ. Це видання допоможе  поліцейським поспілкуватися з іноземцями у разі потреби.

За словами Сергія Будника, до охорони безпеки учасників і гостей «Євробачення» відбирали найбільш підготовлених поліцейських не лише з Києва, а й з інших областей.

Сьогодні, 13 травня, під час фіналу «Євробачення-2017» правопорядок у столиці забезпечуватимуть близько 10 тисяч правоохоронців, з них 3,5 тисячі – безпосередньо в районі проведення конкурсу.

Нагадаємо, що Голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив про звернення до поліції 12 іноземних гостей пісенного конкурсу – із заявами щодо незначних майнових злочинів.

Публічну безпеку і порядок у зв'язку з проведенням другого півфіналу «Євробачення-2017» забезпечували майже 3,7 тис. правоохоронців, а під час репетиції фіналу конкурсу – близько трьох тисяч працівників правоохоронних органів.

Нагадаємо, поліція підготувала роз’яснення для іноземних гостей з порадами щодо їх безпечного перебування в Україні.

Раніше заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв повідомив, що поліція використовуватиме новітні технології під час масових заходів в Україні, зокрема – три спеціально укомплектовані найсучаснішим обладнанням автомобілі та гелікоптер.

 

версія для друку