українська російська англійська
Міненерговугілля: Під час поїздки до Китаю будуть обговорені основні напрямки співпраці в енергетичному секторі
13.05.2017 | 14:54
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

З 12 по 16 травня 2017 року відбувається поїздка представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості до КНР у складі української делегації на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України С. Кубівим до м. Пекін (Китайська Народна Республіка).

Від Міненерговугілля участь у поїздці беруть Перший заступник Міністра Галина Карп, в.о. державного секретаря Юлія Підкоморна, начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Олександра Козловська, а також представники ДК «Ядерне паливо».

Метою поїздки є участь у Діалозі високого рівня Форуму міжнародного співробітництва "Один пояс – один шлях" та проведення ряду двосторонніх зустрічей з представниками китайських корпорацій.

Сьогодні представники Міненерговугілля зустрілися з керівництвом компаній Корпорації «Китайські державні енергомережі» та обговорили ключові напрямки українсько-китайського співробітництва в електроенергетичному комплексі, зокрема з вивчення досвіду та впровадження передових технологій в енергетичному секторі України.

Також проведено зустріч з представниками Корпорації «China Railway International Group» та «China Pacific Construction Group» щодо реалізації в Україні проектів з будівництва сонячних електростанцій та розгляду питань, що стосуються введення, експлуатації та продажу електроенергії з альтернативних джерел.

 

 

 

 

версія для друку