українська російська англійська
У Мінкультури обговорили план підготовки до участі України у 69-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку
13.05.2017 | 16:21
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Під головуванням першого заступника Міністра культури України Світлани Фоменко відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи щодо забезпечення участі України у 69-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку. До складу робочої групи, створення якої ініційовано Міністерством культури України, увійшли представники зацікавлених центральних органів виконавчої влади, провідних громадських інституцій та видавничих організацій  України.

Розпочинаючи нараду, перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко окреслила основні напрямки діяльності Міжвідомчої робочої групи.

«Вже вдруге Міністерство культури буде презентувати Україну на Франкфуртському книжковому ярмарку. Ми мали можливість оцінити проблематику підготовки до такого масштабного міжнародного заходу і зробимо все можливе, щоб врахувати певні організаційні недоліки та представимо Україну на гідному рівні. Саме тому ми маємо максимально детально обговорити основні напрямки роботи та реалізовувати  підготовку у тісній співпраці», - наголосила  Світлана Фоменко.

Вона також розповіла про вже здійснені Міністерством культури кроки  з підготовки до участі України у 69-му Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку. Зокрема, відправлена заявка на площу для українського стенду, розроблена концепція представлення  української програми.

«Ми сподіваємося бути представленими одночасно в двох іпостасях – як загальний Національний павільйон та як спеціалізований, культурологічний напрямок у культурно-мистецькому павільйоні, адже ми маємо багато видавництв і видань з мистецтва, які ми можемо презентувати», - додала Світлана Фоменко.

Під час наради членами Міжвідомчої робочої групи були розглянуті питання фінансування національного стенду, його тематику та заплановані комунікативні заходи української програми.

 

 

 

 

версія для друку