українська російська англійська
Україна є найважливішим торговельним логістичним хабом між Азією та Європою, - Степан Кубів на форумі у Пекіні
14.05.2017 | 13:14
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

14 травня 2017 року Перший віце-прем‘єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів взяв участь у Діалозі високого рівня Форуму міжнародного співробітництва «Один пояс, один шлях», який проходить у Пекіні (Китайcька Народна Республіка).

У своєму виступі Степан Кубів підкреслив, що Україна відіграє надзвичайно важливу роль у налагодженні торгівлі між Азією та Європою.

“В Україні сходяться і перехрещуються шляхи зі сходу на захід і з півночі на південь, відтак територіально та геоекономічно Україна є невід’ємною частиною глобального проекту «Один пояс і шлях». Адже у сучасному світі для повноцінної взаємодії держав закладений фактор взаємозалежності та взаємодоповнюваності економік партнерів, який формує концепцію цього важливого проекту”, - зазначив Степан Кубів.

Він підкреслив, що участь України у проекті «Один пояс і шлях» сприятиме зростанню торгівлі з усіма країнами-партнерами, активізації двостороннього інвестування, комплексному та сталому розвитку економік.

“Це означатиме підвищення економічного і технічного співробітництва та нарощування потенціалу у галузі торгівлі та інвестицій, створенню умов для всебічного і стійкого розвитку у трьох вимірах - економічному, соціальному та екологічному у збалансований і комплексний спосіб”, - наголосив Степан Кубів у своєму виступі.

 

 

версія для друку