українська російська англійська
Сумські аудитори за чотири місяці 2017 року забезпечили відшкодування втрат на понад 3,5 млн грн
15.05.2017 | 09:32
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня – квітня 2017 року фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад  3,5 млн  грн.

Окрім того, попереджено порушення у сфері публічних закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на загальну суму майже 109 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок публічних закупівель та комісійних перевірок місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій прийняли 22 управлінські рішення.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 9 досудових розслідувань, а також вручили 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансової дисципліни 15 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 11 – до дисциплінарної та матеріальної, 2 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 70 млн грн.

 

версія для друку