українська російська англійська
Ефективна реалізація інвестиційних проектів в енергетичній сфері сприятиме розвитку економічних відносин між Україною і Китаєм
15.05.2017 | 14:56
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

14 травня українська делегація на чолі з Першим віце-прем‘єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим взяла участь у діалозі високого рівня Форуму міжнародного співробітництва «Один пояс, один шлях», який проходить у Пекіні, Китай.

Основне завдання Форуму - це торгове, інвестиційне та економічне співробітництво, зростання економічних показників, посилення економічних зв'язків і безперешкодної торгівлі між країнами-учасницями для збільшення переваг і вигоди від економічної глобалізації.

Також 14 травня українська делегація відвідала дослідницький та виставковий центр компанії Huawei та зустрілась з керівництвом компанії.

Основні питання представників Міненерговугілля стосувались обміну досвідом, залучення фахівців та технологій щодо забезпечення кіберзахисту енергетичних об’єктів та інших питань, вирішення яких сприятиме ефективному розвитку ІТ інфраструктури ПЕК України.

15 травня відбулася зустріч з керівництвом Китайської корпорації ядерної промисловості (CNNC), під час якої обговорені основні напрямки взаємовигідного співробітництва у сфері розвитку підприємств атомно-промислового комплексу України і Китайської Народної Республіки.

Зокрема китайська сторона висловила зацікавленість у спільній реалізації інвестиційного проекту на базі споруджуваної шахти на Новокостянтинівському родовищі уранових руд та готова взяти участь в реалізації проекту будівництва на території України виробничих потужностей з виготовлення тепловиділяючих збірок для задоволення потреб українських АЕС.

 

версія для друку