українська російська англійська
У Мінмолодьспорту відбулася зустріч із представниками організацій студентського самоврядування з усієї України
15.05.2017 | 18:51
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

15 травня в Міністерстві молоді та спорту відбулася зустріч із представниками організацій студентського самоврядування з усіх регіонів України.

У заході взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, заступник Міністра Олександр Ярема, директор департаменту молодіжної політики Ірина Беляєва та представники понад 50 організацій студентського самоврядування з усіх регіонів України.

Ігор Жданов привітав учасників зустрічі і подякував громадській організації "Молодіжна антикорупційна агенція" за ініціативу зустрічі. "Дуже тішить активна участь студентської молоді у суспільному житті держави. Міністерство працює за принципом "Жодного рішення для молоді не приймається без молоді", тому завжди готові до конструктивного діалогу, пропозицій та співробітництва".

Міністр доповів учасникам зустрічі про основні засади молодіжної політики та про поточну роботу відомства у цьому напрямку, про заходи, до яких можуть долучитися студентські організації.

Зокрема, він зазначив, що минулого року Міністерством було підтримано проведення в м. Києві форуму "Студентство – авангард державотворення", у якому взяли участь 100 студентів з різних куточків України.

Цього року Міністерством у співробітництві із місцевою владою, всеукраїнськими організаціями заплановано понад 60 заходів у напрямку національно-патріотичного виховання: "Запрошуємо долучатись - всі заходи є абсолютно відкритими та безкоштовними для української молоді. Також до 17 травня триває конкурс проектів дитячих та молодіжних громадських організацій, який щороку проводить Міністерство. Максимальна сума фінансування одного проекту – 500 тис. грн. У цьому році на конкурс проектів було виділено 7 млн грн. На наступний рік сподіваємося збільшити дану суму", - зазначив Ігор Жданов.

Він також детально зупинився на українсько-польських та українсько-литовських рад обміну молоддю. У цьому році  вже завершено прийом заявок на українсько-польські молодіжні обміни. До 1 червня буде оголошено прийом заявок на українсько-литовські молодіжні обміни.

Заступник Міністра Олександр Ярема більш детально розповів про можливості співпраці студентських організацій із Міністерством.

Учасники зустрічі активно обговорили питання, які цікавлять студентську молодь, та домовилися про подальшу співпрацю.

 

 

версія для друку