українська російська англійська
Китайські компанії висловили зацікавленість у модернізації українських вугільних підприємств
15.05.2017 | 19:34
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

У ході візиту до Китайської Народної Республіки представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України провели переговори з компанією «Sany Heavy Industry» та досягнули домовленості щодо співпраці у модернізації вугільної галузі.

Під час зустрічі з керівництвом компанії Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп наголосила, що Уряд України приділяє пріоритетну увагу відродженню вугільної галузі - в першу чергу, стабілізації її роботи, модернізації шахтного фонду та технічного переоснащення виробництва, максимальному залученню інвестиційних ресурсів для розвитку підприємств, трудових колективів, шахтарських міст і селищ.

За результатами переговорів було підписано Меморандум про співробітництво у сфері модернізації вугільної промисловості. Реалізація запланованих заходів дасть змогу покращити технічний стан вугледобувних підприємств, значно наростити обсяги внутрішнього виробництва за рахунок впровадження сучасних технологій та задовольнити потреби національної економіки у якісній вітчизняній вугільній продукції.

 

 

версія для друку