українська російська англійська
Степан Полторак провів зустріч із членами та головою комітету Бундестагу з оборонних питань
15.05.2017 | 20:21
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Перебуваючи з офіційним візитом у ФРН, Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч із членами та головою комітету Бундестагу з оборонних питань паном Вольфгангом Хелльміхом.

Міністр оборони України Степан Полторак подякував панові Хелльміху за те, що саме Німеччина була та залишається міцним стратегічним та політичним партнером України під час офіційних міжнародних подій, а також має однозначну принципову підтримку стосовно майбутнього нашої країни - розвитку країни самостійним та демократичним шляхом у вільному європейському суспільстві.

«Дякую народові та Уряду Німеччини за підтримку демократичних процесів у нашій країні. Якщо ми об'єднаємось та заручимось потужною політичною підтримкою на майбутнє – ми обов'язково переможемо, я в цьому не маю жодного сумніву», – наголосив під час зустрічі Степан Полторак.

У свою чергу Вольфганг Хелльміх підкреслив, що впевнений, що країни мають обмінюватися досвідом стосовно боротьби із викликами, що загрожують безпеці. Також він наголосив, що країни мають розвивати освітні програми та проекти, вивчаючи існуючий досвід, аби прогресивно будувати своїми руками та розумом власні держави.

Під час зустрічі сторони обговорили питання зміцнення безпеки в інформаційному просторі та протидії ворожим кібератакам.

 

версія для друку