українська російська англійська
У Мінмолодьспорту розглянули напрями співпраці з молодіжними лідерами церков і релігійних організацій
16.05.2017 | 10:06
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

12 травня в Міністерстві молоді та спорту відбулась зустріч із представниками церков та релігійних організацій, які відповідають за роботу з молоддю, та молодіжними лідерами.

У вітальному слові заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема наголосив на актуальності діалогу, дискусії, формування платформи для спілкування тощо.

Олександр Ярема зазначив, що у Міністерстві узагальнили та деталізували пропозиції щодо напрямів співпраці за підсумками попередньої зустрічі. А саме створено проект плану взаємодії між органами влади, молодіжними структурами церков та релігійних організацій, громадськістю щодо формування сприятливих умов для духовного та творчого розвитку української молоді, зміцнення національної єдності та консолідації суспільства.

План включає в себе низку спільних заходів Міністерства молоді та спорту, церков і релігійних організацій, серед яких спортивні заходи, акції з популяризації здорового способу життя, відзначення пам'ятних дат історії України, волонтерські проекти тощо.

Також за результатами зустрічі було домовлено про створення робочих груп щодо проведення Міжнародного молодіжного міжконфесійного форуму, акції "Ніч відкритих дверей церков і релігійних організацій".

Окрім цього, обговорено важливість формування схожих консультативно-дорадчих органів за участю представників церков і релігійних організацій, які відповідають за роботу з молоддю на регіональному рівні, при обласних, Київській міській державних адміністраціях.

 

версія для друку