українська російська англійська
Володимир Гройсман: Має бути повага до українського паспорта, до українського туриста
16.05.2017 | 10:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна та Ізраїль шукатимуть спільні рішення проблеми нелегальної міграції та політичних біженців, а також усунення складнощів, з якими стикаються українці при перетині ізраїльського кордону. Про це йшлося на зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана зі Співголовою Українсько-ізраїльської міжурядової комісії з питань торговельного та економічного співробітництва, Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним. Зустріч відбулася в рамках офіційного візиту Глави Уряду України до Держави Ізраїль.

У ході переговорів, Володимир Гройсман повідомив, що наразі фіксується збільшення кількості скарг українських громадян на дії ізраїльських служб в аеропортах Ізраїлю. Так, в квітні служби аеропорту Тель-Авіва відмовили у перетині кордону групі українських паломників, серед яких були дипломати, представники духовенства, депутати місцевих органів самоврядування, вчителі, лікарі, бізнесмени. Вони мали всі необхідні документи, проте так і не потрапили на територію Ізраїлю.

"Має бути повага до українського паспорта, до українського туриста", - підкреслив Глава українського Уряду і закликав докласти спільних зусиль для усунення цієї проблеми. З цим погодився й Зєев Елькін: "Спілкування має бути коректним", - зазначив він, наголошуючи на неприпустимості некоректного ставлення до українців.

версія для друку