українська російська англійська
Мирослав Продан: За перші шість робочих днів травня митники виконали майже половину місячного плану
16.05.2017 | 11:37
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

За перші 6 банківських днів травня 2017 року до державного бюджету України зібрано 13,8 млрд грн платежів, які контролюються Державною фіскальною службою. Про це повідомив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан.

Фактично середньоденний збір у травні цього року  складає 2,3 млрд гривень. Це на 42,7% більше, ніж у травні 2016 року – тоді за 6 банківських днів збір платежів склав 9,7 млрд грн.

«За перші 6 банківських днів травня митниці вже спрямували до бюджету майже половину запланованих на цей місяць надходжень. Порівняно з травнем минулого року середньоденний показник з надходжень на митницях зріс на 55,7%. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб така тенденція зберігалася й надалі», - підкреслив Мирослав Продан.

Так митницями ДФС з початку травня цього року вже забезпечено до бюджету 9,3 млрд гривень.

«Підкреслюю, що таких результатів ми досягаємо виключно завдяки успішній боротьбі з корупцією на митниці та ліквідації незаконних схем переміщення вантажів. У жодному разі ми не тиснемо на легальний бізнес, аби показати гарні результати", – зазначив Мирослав Продан.

Нагадаємо, що у січні-квітні 2017 року до зведеного бюджету надійшло 260,6 млрд грн. Це на 61,4 млрд грн, або на 30,8% більше відповідного періоду минулого року.

 

версія для друку