українська російська англійська
Міністр оборони України зустрівся з командувачем Об'єднаного оперативного командування Бундесверу
16.05.2017 | 12:55
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

В рамках робочого візиту до ФРН відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з командувачем Об'єднаного оперативного командування Бундесверу генерал-лейтенантом Eріхом Пфеффером.

Під час зустрічі сторони обговорили питання, які стосувалися організації та розподілу повноважень під час організації роботи у Об’єднаному оперативному центрі під час виконання безпосередніх завдань.

Окрім цього, генерал Пфеффер розповів очільнику оборонного відомства України про новий досвід, отриманий німецькими військовослужбовцями під час проведення операцій під егідою НАТО, ЄС та ООН.

Окремою темою була розповідь про специфіку підготовки та навчання військовослужбовців, які задіяні у місіях, питанням медичної евакуації, а також подальшого аналізу операцій після їх проведення.

«Ми маємо постійно змінюватися з урахуванням набутого досвіду, адже кожна проведена операція відрізняється від інших. Ключ до успішного проведення операцій знаходиться у налагодженій інформаційній співпраці, інтернаціональній підтримці. Тому вивчення досвіду, який здобувають наші колеги, надзвичайно важливий», - наголосив під час зустрічі генерал Пфеффер.

Міністр оборони України висловив вдячність за професійний підхід під час спілкування.

«Бачу, з яким захопленням ви розповідаєте про власний досвід щодо організації роботи підрозділу, відчувається, що ви дійсно живете своєю роботою, своєю справою» – підкреслив по завершенню заходу Степан Полторак.

Зазначимо, що цей захід спрямований на підтримку процесу трансформації системи управління Збройних Сил України відповідно до Євроатлантичних норм, як це передбачено у Стратегічному оборонному бюлетені.

 

 

версія для друку