українська російська англійська
Володимир Гройсман закликав Ізраїль лібералізувати доступ української сільськогосподарської продукції на ізраїльський ринок - зустріч із Міністром сільського господарства Ізраїлю
16.05.2017 | 18:19
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Ізраїль додатково розглянути можливість лібералізації доступу на ізраїльський ринок української сільськогосподарської продукції у рамках обговорення Угоди про зону вільної торгівлі, підписання якої планується до кінця поточного року. Про це Глава Уряду України сказав під час зустрічі із Міністром сільського господарства Ізраїлю Урі Аріелєм, що відбулася у рамках офіційного візиту Глави українського Уряду до Ізраїлю.

Агросектор – важлива складова товарообігу України та Ізраїлю, і тому зменшення торгових бар’єрів та збільшення квот для української агропродукції є актуальним і необхідним. В цьому контексті особливу увагу треба приділити відновленню експорту українских яєць на ринок Ізраїлю, впевнений Прем’єр-міністр. Зі свого боку Україна, запевнив Володимир Гройсман, чекатиме на збільшення ізраїльських інвестицій та залучення нових технологій в своє агровиробництво.

"Україна - аграрна країна, що має значний потенціал, Ізраїль має інформаційні рішення щодо продуктивності сільськогосподарської продукції - це якраз ті можливості, які ми можемо використовувати для того, щоб бути корисними одне одному. Нам дуже цікавий ваш досвід, технологічні рішення. У нас є багато можливостей для застосування ваших технологій, досягнень, і ми можемо отримати значний результат. Ми відкриті до поглиблення співробітництва", - наголосив Володимир Гройсман.

Міністр сільського господарства Урі Аріель запевнив, що Ізраїль зацікавлений у зміцненні зв'язків з Україною у сфері сільського господарства, зокрема в сфері постачання м'ясної продукції та яєць, а також створення підприємств масштабного виробництва молочної продукції на території України.

Для обговорення усіх нагальних питань порядку денного Міністр сільського господарства Ізраїлю запросив Міністра аграрної політики та продовольства України разом із делегацією ділових кіл відвідати з візитом Ізраїль найближчим часом.

 

версія для друку