українська російська англійська
Від закордонних партнерів маємо отримувати політичну підтримку, а будувати свою країну та армію маємо власними силами, — Міністр оборони українській громаді Німеччини
17.05.2017 | 11:06
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Посольстві України в ФРН відбулася зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з представниками української громади.

Міністр оборони України розповів про реформи в українській армії, зміни у підходах до забезпечення військовослужбовців та оснащення Збройних Сил України, а також про перспективні плани щодо будівництва нових військових містечок для українських бійців

«Наша країна змінюється щодня, змінюється і українська армія, — зазначив Міністр оборони України. — Маю глибоке переконання, що від закордонних партнерів ми повинні отримувати політичну підтримку, підтримку в плані продовження санкцій стосовно країни-агресора, а в інших питаннях ми маємо робити самостійні кроки».

На завершення зустрічі генерал армії України Степан Полторак відповів на питання, які цікавлять українську громаду у Німеччині та дав роз’яснення щодо процесів, які відбуваються у війську.

 

 

версія для друку