українська російська англійська
Розпочав роботу секретаріат Громадської ради при НАЗК
17.05.2017 | 13:36
НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

У Національному агентстві з питань запобігання корупції розпочав роботу постійний секретаріат Громадської ради. Про це стало відомо під час спільного робочого засідання, яке відбулось 16 травня поточного року.

На заході, у якому взяли участь представники апарату НАЗК та Громадської ради, вирішували питання комунікації, матеріально-технічного забезпечення та інші організаційні питання забезпечення діяльності секретаріату Громадської ради.

Завданнями Громадської ради, серед іншого, є здійснення громадського контролю за діяльністю НАЗК, сприяння взаємодії НАЗК з органами влади, громадськими об’єднаннями, політичними партіями, міжнародними організаціями, засобами масової інформації, правоохоронними органами.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” Громадська рада при Національному агентстві має право заслуховувати інформацію про діяльність, виконання планів і завдань НАЗК, затверджувати щорічні звіти про його діяльність, надавати висновки за результатами експертизи проектів актів Агентства, делегувати для участі в засіданнях свого представника з правом дорадчого голосу.

Довідково

Склад Громадської ради при НАЗК затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 року №231-р.

 

версія для друку