українська російська англійська
Міноборони: Відбувся семінар за участю представників НАТО з модернізації систем управління та зв'язку
17.05.2017 | 13:44
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

На базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбувся перший практично-методичний семінар з обміну досвідом та знаннями.

Метою проведення заходу є підвищення знань та навичок слухачів із  захисту інформаційно-телекомунікаційних систем від кіберзагроз, обмін досвідом та знаннями в системах оперативного (бойового) управління (відповідно до концепції побудови об’єднаних бойових мереж FMN, модель НАТО щодо обміну даними та відповідні стандарти НАТО.

В семінарі беруть участь представники Секретаріату штаб-квартири НАТО з питань консультацій, командування та управління, представники Агенції НАТО з питань зв’язку та інформації та представники інформаційних систем Генерального штабу ЗС України, інформаційно-телекомунікаційних систем видів, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій України, Національної гвардії України, а також викладачі, науковці й курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, які навчаються за спеціальністю “Кібербезпека” спеціалізації “Захист інформації та кібернетична безпека в інформаційно-телекомунікаційних системах”.

Як повідомили організатори семінару такий обмін досвідом є достатньо актуальним, цінним та перспективним у подальшій співпраці з напрацювання й апробацій методик виявлення та реагування на інциденти кібернетичної безпеки в інформаційно-телекомунікаційних системах Збройних Сил України.

«В Збройних Силах України є спеціалісти найвищого рівня та зараз ключовою метою є їх об’єднання заради створення надпотужного центру з кібербезпеки, створенню стаціонарних та польових захищених мереж зв’язку та інформаційного обміну, мережевих сервісів та ІТ- інфраструктури. Роботу необхідно розпочати на умовах співробітництва, тож ми відкриті до конструктивних пропозицій», – зауважив заступник начальника військ зв’язку Збройних Сил України полковник Юрій Плуговий.

 

версія для друку