українська російська англійська
Міністр оборони України відвідав Командування центру підготовки армії Сухопутних військ США у Європі
17.05.2017 | 17:23
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 17 травня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав командування центру підготовки 7 армії Сухопутних військ США у Європі.

Глава вітчизняного оборонного відомства ознайомився із діяльністю та умовами функціонування центру.

Перебуваючи на базі Командування підготовки 7 армії Сухопутних військ США у Європі, Степан Полторак спостерігав за військовими навчаннями за участю танкового підрозділу в мультинаціональному об’єднаному тренувальному центрі.

Командувач Командування підготовки 7 армії СВ США у Європі бригадний генерал Антоніо Агуто детально розповів Міністру оборони України генералу армії України Степану Полтораку про специфіку підготовки та ротацій, які здійснюються на базі центру у місті Графенвьор.

Міністр оборони України Степан Полторак та члени делегації оглянули матеріально-технічну базу підрозділу забезпечення засобів імітаційного та комп'ютерного моделювання та аналізу підготовки центру бойового управління дивізії у місті Хьоенфельз, ознайомилися з умовами проживання американських військовослужбовців, які проходять навчання у центрі.

Під час зустрічі також сторони обговорили питання подальшого залучення інструкторів з СВ США у Європі до тренінгів в Україні, а також питання розширення співробітництва й надалі.

версія для друку