українська російська англійська
Столичні центри надання адмінпослуг розпочали оформлення біометричних паспортів
18.05.2017 | 12:55
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

Наразі у чотирьох з одинадцяти Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Києва вже можна оформити біометричні документи – ID-паспорт та паспорт для виїзду за кордон. Уже найближчим часом очікується підключення інших столичних ЦНАП.

Мешканці столиці мають можливість оформити біометричні документи у центрах надання адмінпослуг Дарницького, Деснянського та Печерського районів і Київському міському ЦНАП.

На цей момент до оформлення біометричних документів в Україні долучилися вже 18 ЦНАП, зокрема у м. Києві, Волинській, Львівській, Донецькій, Полтавській, Одеській та Харківській областях.

Нагадаємо, що у жовтні 2016 року набрали чинності зміни до законодавства, ініційовані міграційною службою, якими центрам надання адміністративних послуг надано необхідні повноваження щодо прийому заяв громадян та видачі готових документів. Налагодження тісної співпраці із ЦНАП визначено одним з основних пріоритетів у роботі міграційної служби, оскільки лише збільшення місць де можна оформити біометричні документи може суттєво зменшити черги.

 

версія для друку