українська російська англійська
Бізнес в Україні має бути захищений, передусім і від свавілля правоохоронних органів, - Володимир Гройсман
18.05.2017 | 15:11
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Вітчизняний та міжнародний бізнес, який працює в Україні має бути захищений від будь-якого свавілля органів влади, передусім свавілля правоохоронних органів. Про це  сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з керівництвом Європейської бізнес-асоціації.

«Я вважаю, що бізнес, який є в Україні, має бути захищений -  від свавілля правоохоронних органів, - сказав Глава Уряду, коментуючи нещодавню історію з обшуками  в інвестиційній компанії Dragon Capital. - Ми завжди стояли на позиціях захисту бізнесу, і вважаємо, що дії правоохоронних органів мають бути адекватними».

Він підкреслив, що  досягти цієї мети в значній мірі допоможе реформа роботи різних органів влади – передусім Державної фіскальної служби в частині остаточної ліквідації податкової міліції і створення аналітичної Служби фінансових розслідувань. Глава Уряду висловив надію на те, що закон про Службу буде ухвалений вже цього року, а остаточний запуск цього органу відбудеться за 6-8 місяців – на початку 2018 року.

 

версія для друку