українська російська англійська
Агресія Росії стимулює українців до консолідації суспільства. Немає сумніву, що перемога буде за нами, – Міністр оборони України Степан Полторак
18.05.2017 | 15:33
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Перебуваючи з офіційним візитом у Литовській Республіці, Міністр оборони України Степан Полторак зустрівся із українськими військовослужбовцями-учасниками АТО, які проходять реабілітацію у Литві, волонтерами та представниками української громади.

Генерал армії України Степан Полторак розповів учасникам заходу про останні події в Україні та нагородив українських військовослужбовців відомчими нагородами.

«Так вже склалося, що агресія Росії стимулює українців до об’єднання, до покращення консолідації суспільства та удосконалення роботи військово-промислового комплексу. У мене немає сумніву, що перемога буде за нами, що з нами Бог, з нами правда! Ми не претендуємо на жоден метр землі іншої країни та захищаємо свою землю. Дякую вам за те, що з першого дня військових подій на сході країни, ви робите усе можливе, щоб наблизити нашу перемогу», — сказав Міністр оборони України Степан Полторак.

 

версія для друку