українська російська англійська
Євген Нищук поінформував членів Уряду про успішне представлення українського павільйону на 57-й Венеціанській бієнале
18.05.2017 | 17:54
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

18 травня під час засідання Уряду Міністр культури України Євген Нищук поінформував присутніх про успішне відкриття українського павільйону та представлення проекту Бориса Михайлова “Парламент” (2014-2017) на 57-й Венеціанській бієнале.

«Тиждень тому  був офіційно відкритий Національний павільйону на 57-й Венеціанській бієнале. Дякуючи рішенню Уряду, ми, наперед передбачивши кошти,  змогли достойно організувати павільйон, провести прозорий конкурс з відбору кураторів. Зараз за визначенням комісарів Венеціанського бієнале, арт-кураторів та критиків ми ввійшли в трійку найкращих павільйонів, поряд з Німеччиною і Великою Британією. Це вперше ми маємо такий великий успіх в частині презентації сучасного мистецтва України в Європі. Успіх породжує успіх», - розповів Євген Нищук.

Нагадаємо, що цьогоріч  Міністерство культури України координує представлення України на 57-й Венеціанській бієнале сучасного мистецтва та виступає національним Комісаром. За результатами рейтингового голосування конкурсною комісією з відбору Куратора було відібрано кураторську групу у складі директора центру сучасного мистецтва Dallas Contemporary Пітера Дорошенка та кураторки  Dallas Contemporary Лілії Куделі.

Національний павільйон України у Венеції буде відкритий для безкоштовного відвідування з 13 травня по 26 листопада 2017 року за адресою: Cannaregio 1345/D 30100, Venice, Italy. Час роботи: 10:00 – 18:00 щодня (крім понеділка).

 

версія для друку