українська російська англійська
Дякую литовському народу за підтримку та віру в нашу перемогу, - Степан Полторак
18.05.2017 | 18:37
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 18 травня, Міністр оборони України відвідав Парламент Литовської Республіки та зустрівся зі Спікером Сейму Литви Вікторасом Пранцкетісом, а також головами та членами парламентських комітетів з питань безпеки і оборони та з питань закордонних справ.

Пан Пранцкетіс привітав очільника оборонного відомства України та наголосив, що за останні три роки Україна зробила надзвичайно багато на шляху до євроінтеграції.

«Ми будемо й надалі підтримувати український народ у європейському виборі та забезпеченні демократичних процесів, які відбуваються зараз у вашому суспільстві. Литва ніколи не визнає анексії Криму Росією, а також засуджує дії РФ на сході України, – сказав пан Пранцкетіс.

Міністр оборони України під час діалогу розповів учасникам заходу про останні події, які відбуваються на сході країни та надав докази присутності російських військ на Донбасі.

«Для мене велика честь, адже Уряд та народ Литви надзвичайно багато зробили для України, – зазначив Міністр оборони України Степан Полторак. – На усіх міжнародних заходах ви підтримуєте нас та говорите правду про те, що відбувається у нашій країні. Дякую литовському народу за підтримку та віру в нашу перемогу!»

 

версія для друку