українська російська англійська
Литва з перших днів російської агресії прийшла на допомогу Україні, з часом наші відносини лише покращуються, – Міністр оборони України
19.05.2017 | 11:04
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Литва з перших днів російської агресії прийшла на допомогу Україні, з часом наші відносини лише покращуються. На цьому сьогодні, 19 травня, у Вільнюсі наголосив Міністр оборони України у ході спілкування з представниками медіа після офіційних переговорів із Міністром охорони краю Литовської Республіки.

«Висловлюю глибоку вдячність народові Литви за всебічну підтримку України у складні часи, – сказав генерал армії України Степан Полторак. – Литва з перших днів російської агресії прийшла на допомогу Україні, з часом наші відносини лише покращуються та виходять на вищий рівень співпраці».

Також очільник вітчизняного оборонного відомства наголосив, що зустріч безумовно надасть подальший поштовх для співпраці та зазначив, що “нам дуже важливо вивчати досвід реформ ЗС Литви щодо переходів на стандарти Альянсу. В свою чергу Україна готова ділитися досвідом, здобутим у ході ведення бойових дій, – сказав звертаючись до представників ЗМІ Литви Міністр оборони України Степан Полторак. – Сьогодні з моїм колегою ми обговорили практичні заходи щодо підтримки та співробітництва».

 

 

версія для друку