українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав науковців із професійним святом
20.05.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

Від імені Уряду вітаю Вас з Днем науки!

У сучасному глобальному світі перед Україною стоїть чимало завдань, пов’язаних з реформуванням національної економіки, виробничого потенціалу, соціальної сфери, а також освітніх і наукових інституцій, завдяки вирішенню яких може сформуватися нова генерація креативних дослідників, винахідників, науковців.

Уряд усвідомлює той факт, що поруч з активною модернізацією національної економіки та запуском структурних реформ необхідно посилювати наукоємкість економічних процесів, інституційно зміцнювати наукові дослідження, готувати нові покоління українських дослідників і науковців, створювати гідні умови для їх праці.

Саме тому Уряд прийняв рішення про утворення і функціонування Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. Вона стане основним стратегічним органом реформування сфери науки та інновацій в Україні та об’єднає кращі сили країни, лідерів наукової спільноти та представників усіх ключових напрямів.

Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо успішно реалізувати високий технологічний та інтелектуальний потенціал нашої держави, забезпечити її належний світовий рівень.

Зичу всім українським науковцям і дослідникам міцного здоров’я, благополуччя, здійснення всіх запланованих починань і найзаповітніших мрій, натхнення і нових звершень!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                             Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку