українська російська англійська
Олександр Ярема та Посол України в Німеччині обговорили механізми посилення молодіжного співробітництва з ФРН
20.05.2017 | 09:44
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Під час участі у Міжнародній Конференції "Виклик. Зміна. Оновлення – виклики та зміни для міжнародної молодіжної роботи в глобалізованому світі", що відбулась у Берліні, ФРН, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема зустрівся з Послом України у Німеччині Андрієм Мельником.

Міжнародна Конференція "Виклик. Зміна. Оновлення – виклики та зміни для міжнародної молодіжної роботи в глобалізованому світі", що відбулась 18 травня ц. р. у м. Берлін, була присвячена відзначенню 50-ти річчя діяльності Міжнародної молодіжної служби Федеративної Республіки Німеччина. Конференція стала майданчиком для проведення дискусії на теми викликів в молодіжній політиці та поєднання зусиль різних країн та міжнародних партнерів задля їх подолання в умовах глобалізації.

Під час зустрічі Олександр Ярема та Андрій Мельник обговорили механізми посилення молодіжного співробітництва з ФНР у напрямі формування та реалізації молодіжної політики.

Олександр Ярема поінформував про стан молодіжної політики в Україні та висловив наміри поновити ефективне двостороннє співробітництво. Також він запропонував опрацювати питання щодо підписання програми українсько-німецького молодіжного співробітництва, яка містять конкретні заходи для молоді, що будуть реалізовуватися почергово в Україні та Німеччині. Посол України у Німеччині Андрій Мельник запевнив у готовності сприяти налагодженню двостороннього молодіжного співробітництва.

Під час зустрічі також обговорили питання щодо можливого проведення заходів для молоді у рамках відзначення Року Німецької мови в Україні та Року Української мови у Німеччині у вересні цього року.

 

версія для друку