українська російська англійська
Ігор Жданов: Цьогорічний День Європи святкуємо по-особливому. Україна отримала безвіз і це спільна перемога усіх громадян
20.05.2017 | 16:40
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

20 травня 2017 року в Києві на НСК “Олімпійський” з нагоди відзначення Дня Європи в Україні пройшли фізкультурно-оздоровчі заходи, які були проведені за сприяння Мінмолодьспорту та Всеукраїнського центру “Спорт для всіх”.

У рамках заходів відбулися показові виступи спортсменів Національної федерації самбо, Федерації тхеквондо ВТФ, Федерації стронгмену України, а також юних каратистів. Для гостей столиці та киян працювали локації та активності: татамі, трибол, воркаут, дитячі атракціони, стрітбол, роликовий спорт. Також усі бажаючі мали змогу спробувати себе у фехтуванні, п'ятиборстві, стрільбі з лука, академічному веслуванні, стрільбі з пневматичного пістолета та насолодитися святковим концертом. 

В урочистому відкритті заходів взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, заступники Міністра Микола Даневич та Ярослав Войтович, представник української діаспори в Литовській Республіці Русланас Скробачас.  

“Ми вже традиційно збираємося в цей день для спортивного відзначення Дня Європи в Україні. Але в цьому році - це особливе свято, тому що декілька днів назад Європейський Союз прийняв рішення про надання нашій країні безвізового режиму. Це наша спільна перемога - усіх громадян України та Європейського Союзу. Ми є частиною великої Європейської спільноти”,  - зазначив Ігор Жданов у своєму вітальному слові. 

Міністр Ігор Жданов закликав гостей заходу активно долучатись до спортивних локацій, які розташовані на території НСК “Олімпійський”. “Тут є прекрасні локації, можна займатися спортом, подивитися як займаються інші діти, пограти в настільний теніс, футбол, інші цікаві ігри. Закликаю вас до нормального активного спортивного відпочинку,” - наголосив Міністр.

 

версія для друку