українська російська англійська
Всеукраїнський телерадіофестиваль «Кобзар єднає Україну» проходить у Черкасах
22.05.2017 | 11:34
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

З 19 по 23 травня на базі філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція» проходить III Всеукраїнський фестиваль телевізійних і радіопрограм «Кобзар єднає Україну», співорганізатором якого є Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Участь у церемонії відкриття фестивалю взяв перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. «Одне із завдань Суспільного мовлення є популяризація життя і творчості Тараса Шевченка, - сказав у своєму виступі  Богдан Червак. -  І це не тільки тому, що він геніальний митець – поет і художник, а ще й тому, що він є духовним засновником буття української нації.»

Участь в урочистому відкритті фестивалю також взяли державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко, відомий громадський діяч Микола Томенко, представники обласної влади, громадськості. 

Серед учасників фестивалю – телерадіожурналісти зі всієї України, а також з Іспанії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Туреччини. Всього на розгляд журі фестивалю надійшло майже 100 телевізійних та радіопрограм. Окрім конкурсних переглядів, програмою фестивалю передбачено проведення майстер-класів, творчих зустрічей, спілкування у журналістському середовищі.

Учасники та гості фестивалю відвідають також Кам’янку, Чигирин, Золотоношу, де ознайомляться з історико-культурною спадщиною регіону.

 

версія для друку