українська російська англійська
Представники України беруть участь у Генеральній сесії Світової aсамблеї делегатів МЕБ
22.05.2017 | 12:04
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

З 19 травня делегація Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів бере участь у 85 Генеральній сесії Світової асамблеї делегатів Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ) у Парижі, Французька Республіка.

Делегацію очолив постійний делегат МЕБ від України - перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук. Також до її складу увійшли начальник управління міжнародного співробітництва, національний координатор по комунікації з МЕБ Ольга Шевченко та представники Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок.

Під час сесії буде заслухано звіт Генерального директора про роботу МЕБ у 2016 році. Також планується обговорення поточної епізоотичної ситуації країн-членів МЕБ за результатами поданих річних звітів та позицію України щодо контролю та профілактики інфекційних захворювань тварин, заходів, необхідних для боротьби з захворюваннями тварин та зоонозами, аспекти покращення роботи та посилення ветеринарних служб країн-членів МЕБ.

У рамках роботи Генеральної сесії Світової асамблеї делегатів МЕБ, будуть обговоренні зміни до міжнародних стандартів МЕБ, які враховуватимуться при розробці ветеринарного законодавства України, а також стандарти міжнародної торгівлі тваринами і продукцією тваринного походження.

Члени української делегації також візьмуть участь у роботі Регіональної комісії МЕБ по Європі, спеціальних та наукових комісій МЕБ, постійно діюча робоча група експертів з АЧС (GF-TADs). Також українська сторона презентує останні досягнення України у сфері антимікробної резистентності.

Робота Генеральної сесії Світової асамблеї делегатів Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ) планується до 26 травня 2017 року.

 

версія для друку