українська російська англійська
Парламент має консолідуватись і проголосувати за необхідні країні реформи, - Геннадій Зубко
22.05.2017 | 13:34
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Парламент має консолідуватись і проголосувати за необхідні країні реформи. Законодавче підґрунтя пенсійної, медичної реформи, програми доступних ліків, підтримки житлових субсидій, реформ децентралізації, енергоефективності потребує обговорення і якнайшвидшого прийняття консолідованого рішення. Про це заявив під час погоджувальної наради у Верховній Раді Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Окреме питання по земельній реформі. Підтримайте Закон №4355: заберіть землю у чиновника і передайте її органам місцевого самоврядування. Цей законопроект чекає півтора роки у Парламенті, і його необхідно приймати. Земля – те, що зараз бракує громадам. Також необхідний Закон №4773 - зміни до Бюджетного кодексу щодо приєднання громад. Це дозволить переходити на прямі трансферти з державним бюджетом усім об’єднаним громадам, визнаними спроможними», - наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр зазначив, що сьогодні розроблена маршрутна карта із забезпечення енергоефективності в країні, яка направлена на зменшення енергоспоживання. «Підтримайте законопроекти, які знаходяться на повторному другому читанні. Це закони блоку енергоефективності: ЗУ «Про ЖКП», «Про комерційний облік комунальних послуг», а також інструменти, які дадуть технічну і фінансову підтримку нашим громадянам. Це ЗУ «Про Фонд енергоефективності» і ЗУ «Про енергоефективність будівель», - підкреслив Геннадій Зубко.

Також він наголосив на важливості прийняття законопроектів екологічної політики, інформаційної тематики, посилення кібербезпеки, державної служби та податкової політики. «Сподіваюсь на конструктивну співпрацю на цьому пленарному тижні!», - підкреслив Віце-прем’єр.

 

версія для друку